تعمیر و سرویس شبانه روزی پله برقی در کرج
آکام شایا

تعمیر و سرویس شبانه روزی پله برقی در کرج

تعمیر و سرویس شبانه روزی پله برقی در کرج

تعمیر و سرویس شبانه روزی پله برقی در کرج

مقدمه

در این مطلب قصد داریم تا به معرفی مرکز فوق تخصصی تعمیر و سرویس شبانه روزی پله برقی در کرج بپردازیم. امروزه با رشد صنعت ساختمان و رونق ساخت و ساز و ارتفاع گرفتن ساختمان ها، استفاده از انواع آسانسور و پله برقی بیشتر از پیش به چشم می خورد. اما شاید بتوان گفت موضوعی که به دلیل سهل انگاری کمتر به آن توجه می شود، مسئله تعمیرات ، سرویس و نگهداری پله برقی می باشد. اگرچه بسیاری از هموطنان قانونمند هیچ سهل انگاری در این خصوص ندارند.

زیرا این ابزار ها به صورت مستقیم با جان انسان ها سر و کار دارند. اما در این میان نیز برخی با ساده پنداشتن این موضوع، خطرات احتمالی آن را نادیده می گیرند. اما به هر ترتیب ما در مجموعه آسانسور آکام شایا البرز با داشتن چندین تیم متخصص تعمیر کار ، به صورت شبانه روزی در خدمت شما مشتریان عزیز برای تعمیر و سرویس شبانه روزی پله برقی در کرج هستیم. در ادامه برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص قیمت تعمیر شبانه روزی پله برقی در کرج و قیمت سرویس شبانه روزی پله برقی در کرج با ما همراه باشید.

 

تعمیر و سرویس شبانه روزی پله برقی در کرج

 

سال ها است که با گسترش شهر نشینی و افزایش مهاجرت ها به سمت استان البرز و کرج ، ساخت و ساز ها نیز رنگ و بو و جان تازه ای گرفته اند. اما با بزرگتر شدن شهر ها لزوم ساخت ساختمان های بلند و به تبع آن نیاز به استفاده از آسانسور ها ، پله برقی و مسیر های متحرک بیشتر از قبل احساس می شود. اما وقتی نام پله برقی در میان باشد، موضوع سرویس و تعمیرات نیز در کنار آن اهمیت پیدا می کند. 

بیشتر بدانید: نصب پله برقی در کرج؛ انواع پله برقی و آشنایی با نحوه کارکرد آن ها

با توجه به این موضوع که پله برقی یک وسیله و ابزار گران قیمت محسوب می شود. لذاه موضوع نگهداری ، سرویس و تعمیرات آن اهمیت بالایی دارد. بنابراین اگر در یک پروژه هزینه های بالای نصب و راه اندازی پله های برقی را تقبل کرده اید، بهتر است موضوع سرویس و تعمرات آن را نیز جدی بگیرید در تا در صورت بروز مشکل ناچار به پرداخت هزینه های گزاف نشوید.

اما در مکان هایی که از پله برقی استفاده می شود، مانند مراکز تجاری ، فروشگاه ها، برخی از خانه ها، مترو و غیره به دلیل حجم بالای ترافیک و تردد و وزن و بار سنگین مسافران و وسایل آن ها، ممکن است آسانسور دچار خرابی شده و حتی خسارات و حوادثی نیز در پی داشته باشد. به همین دلیل بهتر است با یک مرکز سرویس و تعمیر شبانه روزی در تماس باشید تا در صورت بروز مشکل و سانحه بتوانید در کوتاه ترین زمان ممکن موضوع را رفع کنید. 

 

تعمیر و سرویس شبانه روزی پله برقی در کرج

 

همچنین ذکر این نکته ضروری است که پله برقی یک تکنولوژی جدید و به روز است که از قطعات و اجزای مختلفی تشکیل شده است که در کنار هم کارکرد اصلی پله برقی را امکان پذیر می کنند. اگر هر یکی از این اجزا و قطعات به دلیل محاسبات غلط، وارد شدن بار اضافه، گذر زمان و موارد دیگر با اشکال مواجه شوند، عملکرد کل پله برقی دچار مشکل خواهد شد. لذا تعمیرات پله برقی نیز اهمیت بالایی دارد و مهم است که تعمیرات توسط یک مرکز تخصصی انجام شود. در ادامه به معرفی معتبرترین مرکز تعمیر و سرویس شبانه روزی پله برقی در کرج می پردازیم.

 

مجموعه آکام شایا البرز

 

شرکت آسانسور و پله برقی آکام شایا البرز یکی از فعال ترین و با تجربه ترین شرکت های ارائه دهنده خدمات نصب و تعمیرات و سرویس انواع پله برقی و آسانسور در کرج می باشد. آکام شایا البرز این افتخار را دارد که به صورت شبانه روزی و با قیمت های مناسب در خدمت مشتریان عزیز و همشهریان در استان البرز باشد. نکته قابل توجه در خصوص مراکز تعمیرات و سرویس آسانسور و پله برقی این است که قبل از دریافت خدمات از شرکت ها باید مطمئن شوید که شرکت مربوطه در سندیکا آسانسور و پله برقی عضویت داشته باشد.

آکام شایا البرز عضو سندیکا پله برقی و آسانسور استان البرز می باشد. این مجموعه با هدف کسب رضایت مشتریان عزیز با بهترین قیمت ها مفتخر است که به عنوان اولین مرکز ارائه دهنده خدمات شبانه روزی تعمیر و سرویس پله برقی در کرج و استان البرز خدمات رسانی کند. از مراکز تحت پوشش ما عبارتند از:

 

 • تعمیر و سرویس شبانه روزی پله برقی در کرج
 • تعمیر و سرویس شبانه روزی پله برقی در عظیمیه
 • تعمیر و سرویس شبانه روزی پله برقی در گوهردشت
 • تعمیر و سرویس شبانه روزی پله برقی در گلشهر
 • تعمیر و سرویس شبانه روزی پله برقی در ماهدشت
 • تعمیر و سرویس شبانه روزی پله برقی در مهرشهر
 • تعمیر و سرویس شبانه روزی پله برقی در محمدشهر
 • تعمیر و سرویس شبانه روزی پله برقی در جهانشهر
 • تعمیر و سرویس شبانه روزی پله برقی در نظرآباد
 • تعمیر و سرویس شبانه روزی پله برقی در هشتگرد
 • تعمیر و سرویس شبانه روزی پله برقی در اشتهارد
 • تعمیر و سرویس شبانه روزی پله برقی در صفادشت
 • تعمیر و سرویس شبانه روزی پله برقی در تمامی مناطق استان البرز
 • و غیره.

 


برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید


نصب پله برقی در کرج

تعمیر پله برقی در کرج

نصب آسانسور در کرج

تعمیر آسانسور در کرج

آموزش نصب پله برقی و آسانسور در کرج

5/5 - (2 امتیاز)
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پروژه ها


پروژه 8
پروژه 7
پروژه 6
پروژه 5
پروژه 4
پروژه 3

اطلاعات تماس


ساعات کاری


شنبه
8:00 تا 16:00
یک شنبه
8:00 تا 16:00
دو شنبه
8:00 تا 16:00
سه شنبه
8:00 تا 16:00
چهار شنبه
8:00 تا 16:00
پنج شنبه
8:00 تا 14:00
جمعه
تعطیل
در حال اعتبار سنجی لطفا منتظر بمانید ...